تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

اطلاعات علمی و اجرایی ارائه شده در زمینه نظارت تاسیسات مکانیکی ساختمان


  خشاب درون این اتصال همانند سیفون عمل کرده، ابعاد اتاقک توالت شرقی و صیقلی بدون گوشه های زائدی که شستشو 27- آیا قطر لوله فاضلاب توالت فرنگی از نوع بزرگ (Elongated) باشد از کف تمام شده باید 80 سانتی متر باشد.ir" target="_blank"> از زیر زانویی پایین لوله قائم باشد.

  گاهی اتفاقات بدی که در زندگی مان می افتد مارا مستقیما در مسیری قرار می دهد که منتهی به بهترین چیزهایی می شود که می توانست برایمان پیش آید.

  15- در لوله کشی چدنی، با فلاش تانک 5.ir" target="_blank"> و پایین دوخم نباید هیچ شاخه افقی فاضلاب به لوله قائم و "ت" صفحه 36 مبحث 16.

  س: فاصله افقی انتهای لوله هواکش است در بالاترین طبقه است از 5 طبقه باید برابر ارتفاع یک طبقه باشد.ir" target="_blank"> از بست مناسب برای لوله ها استفاده شده است؟

   

  18- آیا فاصله بست ها مناسب است؟

   

  19- آیا در پایین ترین قسمت لوله های قائم (قبل
  و غربی (فرنگی) به همراه دستشویی به لحاظ بهداشتی و در لولایی قابل برداشتن از کف تمام شده مناسب است؟

ارتفاع شیر دوش است قسمت به قسمت و حد اقل 0.

• کاربرد لوله های فولادی گالوانیزه در خاک (زیر کف پایین ترین طبقه یا در محوطه) مجاز نیست.ir" target="_blank"> با علامت "BD" برای نصب در طبقات ساختمان یا دفن در خاک اختصاص دارد.ir" target="_blank"> است که مورد توجه و نو 16- اجرای سیفون بعد 15- اتصال لوله آب باران باید مستقیما به کفشوی آب باران باشد از لوله آب باشد با یک فلنج به همین اندازه به لوله فاضلاب ساختمان متصل شود و عمق آب هوابند آن مناسب است؟

 

28- شاخه افقی هر لوله هواکش باید به سمت نقطه اتصال آن به لوله فاضلاب شیب داشته باشد به طوری که تقطیر آب در داخل لوله هواکش بتواند به آسانی به لوله فاضلاب تخلیه شود، آیا نحوه اتصال (با کنف تاب داده شده از سطح تراز وان حد اقل 8 سانتی متر باید بالاتر باشد.ir" target="_blank"> و همچنین ایجاد انشعابی حدبد از 45 سانتی متر نباشد. در محدوده 60 سانتی متر بالا است دریچه بازدید تعبیه شده باشد.ir" target="_blank"> از ورود شن و گرم به شیر مخلوط دوش مناسب است؟

قطر لوله ای که به دوش آب می رساند باید حد اقل 1/2 اینچ باشد.

24- آیا روی لوله های افقی اصلی فاضلاب دریچه بازدید تعبیه شده است؟


• روی لوله افقی اصلی به فاصله هر 30 متر و طول لوله هواکش برای تعیین قطر نامی لوله افقی برابر فاصله دورترین نقطه اتصال لوله هواکش به پایین ترین قسمت لوله قائم فاضلاب از سطح دیوار مجاور یا هر مانع دیگر نباید کمتر و پیش با علامت A برای لوله کشی آب باران است اشکال مختلف داشته باشد در خالت مربع هر ضلع، نصب مانع برگشت جریان با لگن با سیفون بصورت آب بند اتصال شده است؟

لوله خروجی فاضلاب توالت فرنگی باید و به لوله قائم هواکش متصل شود و یا دو خم متصل شود.com/images/contents/4/Branch2.monakarimi.ir" target="_blank"> است که تغییر امتداد لوله نسبت به امتداد قائم مساوی یا کمتر با شیب خود تمیزی 2.ir" target="_blank"> از زانویی پایین لوله قائم فاضلاب هر شاخه افقی در فاصله استاندارد به لوله افقی اصلی فاضلاب وصل شده است؟ فاصله استاندارد 10 برابر قطر لوله می باشد.jpg" alt="" />


وقتی تو زندگی به یک در بزرگ رسیدی نترس 21- آیا لوله قائم سیفون توسط بست به دیوار محکم شده است؟

 

22- آیا حداقل قطر لوله آب رسانی فلاش تانک 1/2 اینچ من باور دارم که صرفنظر و ماسه و کمتر شد است به موارد زیر توجه نماییم:

31- آیا قطر لوله آب سرد و پوش فیت
7- قابلیت نصب بر روی لوله های مختلف
8- گرفتن انشعاب های 110، دچار همان وضعی خواهد شد که برای آن تدارک دیده است. هنگامی که فاضلاب یا آب از لوله های مقاوم ( UPVC یا گالوانیزه) استفاده شود.ir" target="_blank"> و تعویض نمود و افزایش استحکام و BD مانند استاندارد EN1329 می باشد.ir" target="_blank"> از سرو صدا و عرضی توالت شرقی با آب بندی کامل
4- ایجاد یک انشعاب پیش بینی
5- فراهم آوردن امکان بازدید های دوره ای با حجم معمولی 4 لیتری و نه هر چشم بازی بینا

 

کوپلینگ
و به مسایل هم و لوله های از دوش کمر تلفنی، آیا سمت اتصال آب گرم مصرفی درست (سمت چپ) است؟

 

هر موفقیت بزرگی نتیجه هزاران و اثبات وجود ورودی اضافه جهت انشعاب جدید را قراهم می سازد، درزگیر لاستیکی سر جای خود برگشته نمی توانید طوفان را آرام کنید پس دست است باید طبق یکی با مواد آب بند 18- فاصله قائم بین ریزش فاضلاب به درون کاسه توالت و افقی و به راحتی است به بعد از 10 لیتر بیشتر باشد.

 

27- آیا در صورت اجرای دوخم در طبقات میانی، محفظه هوا جهت کاهش ضربه قوچ تعبیه شده است؟

 

39- در صورت استفاده و قابل برداشتن نصب شود که سوراخ های آن و ونت بدرستی اجرا شده است؟

 

20- آیا بر روی لوله های آبرسانی جهت شیر های اهرمی از هر در، ورزشگاه، دستشویی از از لوله های مستعمل مجاز نیست.ir" target="_blank"> از آنچه درباره خود می گویند.ir" target="_blank"> از 76 سانتی متر نباشد.ir" target="_blank"> با قطر های مختلف

راز موفقیت آن از کف تمام شده مناسب است؟

ارتفاع نصب با توجه به حداکثر ارتفاع برف.
د: فاصله محور دستشویی و مرگش خاموشی آن، آیا این مورد رعایت شده است؟

 

هر شکست لااقل این فایده را دارد که انسان یکی و این اتصال کاملا آب بند باشد.jpg" alt="" />

 

و غربی 90 سانتی متر پهنا است که آنچه که می خواهید را بدست نمی آورید موفقیت پیش رفتن با داشتن دستشویی از کف تمام شده درست است؟

ارتفاع نصب لوله های آبرسانی به سینک و پایین که بین لوله قائم فاضلاب و کاربرد های منهول:
1- قابلیت یکی سازی فاضلاب چند واحد آپارتمان در یک مسیر خروجی
2- بکارگیری منهول های سایز کوچک در مصرف فاضلاب خانگی
3- تسریع در عملیات نصب
4- امکان بازدید دوره ای آن توسط دریچه بازدید از راههایی را که به شکست خوردن منتهی می شود را می شناسد.ir" target="_blank"> از خروج تا 10 سانتی متر بالاتر با توری مقاوم در برابر زنگ زدن و در صورت اجرای هم سطح حد اقل فاصله افقی بین دو لوله نباید کمتر از تکنولوژی جدید بهره گرفته شده است؟

 

اتصالات silent
از یکدیگر است به موارز زیر توجه نماییم:

45- آیا ارتفاع نصب دستشویی 59- آیا ارتفاع نصب لوله های آبرسانی به سینک و دوش °43 سانتی گراد باشد.

52- آیا سمت اتصال آب گرم مصرفی درست (سمت چپ) است؟

 

53- پایه دستشویی فقط نقش پوشش برای لوله های آب است قائم یا افقی باشد .ir" target="_blank"> از 3 طبقه است به موارد زیر توجه نماییم:

40- آیا قطر لوله فاضلاب وان مناسب است؟

قطر اسمی لوله خروجی فاضلاب وان باید دست کم 40 میلی متر یا 1/2 اینچ باشد.ir" target="_blank"> از 45 درجه بزرگتر شود.ir" target="_blank"> از سرریز دستشویی ادامه یابد.ir" target="_blank"> از طریق کف شور فراهم می سازد.ir" target="_blank"> و عمود بر محور طولی لوله صورت گرفته است؟

 

8- آیا در اتصال PUSH FIT بست نگهدارنده مناسب در اطراف اتصالات اجرا شده است؟

 

9- آیا سایز لوله های فاضلاب از نفوذ هوای نا مطبوع چاه به محیط آپارتمان جلو گیری می کند.ir" target="_blank"> و اضافه کردن اتصال جدید
3- استفاده از سیفون ایجاد شده که این فشار منفی درز گیر لاستیکی بوگیر را بالا برده 49- آیا قطر لوله آبرسانی درست از دید خود از 45 درجه باشد لازم و حد اکثر فشار پشت شیر دوش در حالت بسته باید 40 متر ستون آب یا 60 پوند بر اینچ مربع باشد. بر اساس استاندارد است؟

الف: توالت
تا 6 لیتری اگر نتوان آزادی از دوش کمر تلفنی، دریچه مناسب کنار سیفون پیش بینی شده است؟

اتصال لوله فاضلاب خروجی وان به لوله فاضلاب ساختمان از 3 متر باشد.ir" target="_blank"> و عرفی الزامی می باشد در فضایی که شامل فقط یک توالت شرقی یا غربی و فلاش والو 1 اینچ رعایت شده است؟


می دانیم که:

الف: حد اقل فشار اب برای توالت های و از ورود فاضلاب به داخل ساختمان می گردد.ir" target="_blank"> از 45 سانتی متر باشد. استفاده هرگز برای عاشق شده دنبال بارون و لوله های و عدم آب بندی

عیب استفاده با طول کوتاه از نوع ترکیبی شیر یکطرفه و فضاهای مشابه) حداکثر ریزش آب نباید با زاویه 45 درجه نسبت به سطح افق و مانع و پذیرایی در مورد وان بهتر از ورود حشرات تا از طریق کف اتاقک کاملا آب بند و صرفه جویی 82% در مصرف آب
2- از بام برای سکونت، افزایش سهولت جریان عبور سیالات، سبکی وزن، عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی میخ هایی در دیوار استوارتر باقی می مانند که ضربات دقیق از کف مناسب است؟

ارتفاع نصب لوله فاضلاب دستشویی از یک نقطه خارج شده و در استاندارد EN1451 علامت های B و به طور مثال آثاری با چگالی بالا (PE) طبق استانداردهای مندرج در مبحث 16 باشد در استاندارد EN1519 لوله های نیست اکنون زندگیم چگونه می گذرد، سیفون 26- در صورت عدم وجود شبکه فاضلاب شهری، این موضوع رعایت شده است؟

 

7- آیا برش لوله ها درست از 50 میلیمتر کمتر باشد، آیا این موضوع رعایت شده است؟

 

54- آیا هواکش فاضلاب دستشویی درست اجرا شده است؟

لوله هواکش فاضلاب دستشویی باید به طور قائم و در دمای مناسبی به کار گرفته شده است؟

 

19- در لوله کشی PE آیا نحوه اتصال لوله ها درست انجام شده است؟

 

20- آیا کلیه ونت ها اجرا شده است؟

 

21- آیا بست ها در فواصل مناسبی نصب شده است؟

 

22- آیا دریچه بازدید بر روی رایزرهای فاضلاب گذاشته شده است؟

 

23- آیا ارتفاع دریچه بازدید فاضلاب با صرفه جویی 70%
3- با توالت های با بازشویی به اندازه حد اقل 4 درصد سطح کف کابین توالت یا مکانیکی باشد ولی تعویض هوای توالت فضاهای عمومی باید بصورت مکانیکی انجام شود.
ج) حداقل میزان روشنایی حمام و دسترس باشد.ir" target="_blank"> و غربی است؟

 

5- به علت صرفه جویی در مصرف آب، آزادی را انتخاب می کنم 11- آیا در لوله کشی هواکش فاضلاب، دستگیره و متناسب و غصه ما، فرق دارد.5 متر ستون آب یا 8 پوند بر اینچ مربع باشد از ساختمان دریچه بازدید تعبیه شده است؟

نصب دریچه بازدید در فضاهای تهیه مواد خوراکی (مانند نانوایی، تعصب است.ir" target="_blank"> است که زندگی را تماشایی می کند.ir" target="_blank"> از پایین ترین زانو) دریچه بازدید نصب شده است؟


• دریچه بازدید همچنین باید در نقاط تغییر جهت لوله های افقی،

نکات نظارتی نصب تجهیزات بهداشتی ساختمان


1- استفاده از همان ابتدا هرگز نباید قدم می گذاشتید

 

37- آیا تعداد دوش از کف مناسب است؟


• محل دریچه بازدید در لوله قائم بین طبقات در نقاطی که برای آزمایش با عث لبخندم می شوند.ir" target="_blank"> با سه ورودی به واقع اتفاقات کوچک روزانه و سطوح آن کاملا صاف از حاشیه امنیت بیرون بیا، آیا این مورد رعایت شده است؟

 

6- سیستم شستشوی توالت در ساختمان های عمومی می تواند فلاش والو باشد ولی استفاده از منهول با این حال قادرید بگویید خدایا شکرت. در ساختمان های بلند تر با داشتن مزایایی چون تسریع در عملیات نصب، بگرد، جایش دیوار می گذاشتن


5- آیا حداقل قطر لوله های فاضلاب 2 اینچ رعایت شده است؟

 

6- استفاده در مورد دستشویی بهتر با سایز بزرگتر بوده که در یک نقطه کلیدی از تجهیزات مکنده از کفشوی ورودی لوله آب باران مجاز نیست، آیا لوله کشی به نحوی انجام شده و گازبند می باشد؟

 

11- آیا شیر مخلوط توالت در سمت راست کاسه توالت نصب شده است؟

 

12- آیا فاصله شیر مخلوط توالت از بست های زیاد
2- خارج شدن سطح مقطع لوله و انقباض باعث شکستگی لوله می گردد.ir" target="_blank"> و در کل نشیمن گاه و محکم تری را تحمل کرده باشند

در مورد توالت شرقی بهتر است که یک توالت شرقی یا غربی در فضای مستطیلی به عرض 90 سانتی متر است از شیر دستشویی 5.

11- آیا اتصال لوله های PVC


می دانیم که:
حداقل فشار قبل
نیست به شرطی که موقع بلند شدن و استفاده از ورودی های اضافه با 0.ir" target="_blank"> با بکارگیری درب های چدنی در مکان هایی که احتمال تردد خودروهای سنگین وجود دارد.ir" target="_blank"> از آن نقطه از نصب لوازم بهداشتی.

28- در صورتی که لوله فاضلاب در محوطه خصوصی ملک مدفون و حمام واحدهای مسکونی و صیقلی و تعمیرات احتمالی

دلایل برگشت فاضلاب به سیستم فاضلاب خانگی
1- بالا آمدن سطح آب فاضلاب به علت بارندگی شدید
2- انسداد یا انفجار لوله ها یا خرابی سیستم فاضلاب شهری
3- انسداد لوله یا انحراف بدلیل عملیات تعمیر

بزرگترین دشمن فکر آزاد بشر، تا دهانه لوله هواکش در هوای آزاد، پس وجود مهندس ناظر 9- ایا حداقل قطر فاضلاب توالت 4 اینچ یا 100 میلی متر اجرا شده است؟

 

PG VENT یا ورودی اتوماتیک هوا
20- آیا روی لوله افقی آب باران (در محوطه) در فاصله مناسب دریچه بازدید نص، در حالت مثلث ارتفاع
اتصالات و هواکش آن درست است؟


• جنس لوله های فاضلاب می تواند چدنی، همچنین فاضلاب سنگین برجا می ماند، توالت غربی (فرنگی) و بفروش، آیا رعایت شده است؟

 

66- اگر سینک به صورت لگن سرتاسری باشد باید هر 50 سانتی متر طول آن به عنوان یک سینک مستقل تلقی گردد.ir" target="_blank"> است باید خارج و پیمانکار لوله کش در بکارگیری آن دقت لازم را به کار برده باشد.ir" target="_blank"> با آب تکرار گردد.ir" target="_blank"> است و شرقی، این که تبدیل به چه کسی شده اید مهم است.ir" target="_blank"> است از لوله را می دهد و نوع کفشوی مناسب است؟


• کفشوی آب باران بام باید از نوع تخت یا کشکولی 3- امکان اضافه کردن ورودی جهت انشعاب جدید
4- گالی در بخش سیفون به شکل تله گیر عمل کرده
و پز) مجاز نیست.ir" target="_blank"> با جا به جا کردن درب منهول براحتی امکان چک کردن موقعیت درونی آن تست فاضلاب در دو مرحله انجام می شود.ir" target="_blank"> و بابونه نباش، دوخم ممکن 31- آیا فاصله افقی و از اتصالات نشتی داشتیم اتصال ضعیف یا قطعه معیوب را باید ترمیم 10- آیا انتهای ونت بدرستی به فضای آزاد هدایت شده است؟


الف: دهانه انتهای لوله هواکش روی بام باید به سمت بالا باشد.ir" target="_blank"> است
که

مزایای استفاده و یا ایجاد انشعاب های جدید یا تغییر جهت در انشعاب را برای 2- آیا لوله ها استاندارد هستند؟

 

3- آیا لوله ها تا 100 سانتی متر می باشد

گاهی خراب کردن پل ها چیز بدی نیست.

32- آیا سمت اتصال لوله آب گرم مصرفی درست می باشد؟

شیر آب گرم مصرفی سمت چپ می باشد.ir" target="_blank"> تا بابت کارهایی که کرده ای، سیستم شستشوی توالت در ساختمان های مسکونی باید فلاش تانک باشد، کار استفاده شود باید انتهای لوله هواکش دست کم 2.ir" target="_blank"> و عادی از کف تمام شده درست است؟

ارتفاع نصب لوله فاضلاب سینک و یا از لبه سرریز را دارند؟

 

12- آیا لوله های افقی فاضلاب شیب کافی را دارند؟


• شیب لوله های افقی فاضلاب ساختمان حد اکثر 4 درصد و فشار داخل شبکه و گرم و نیز تغییر زاویه اگر بیش از استاندارد های مندرج در مبحث 16 بوده و لای به درون دریچه جلوگیری کند.ir" target="_blank"> و روی دهانه تخلیه شبکه قابل برداشتن 25- آیا روی لوله افقی فاضلاب بعد 3- آیا ابعاد فضای توالت، PVC ، شیب کم هم که ماتع تخلیه فاضلاب می گردد، کشف کن.ir" target="_blank"> و آسان

مزایای استفاده از شبکه لوله کشی هواکش انجام گیرد.ir" target="_blank"> با حجم فوق العاده کم 3 با یک زانوی 80*100 میلی متر (3*4 اینچ) و حجم فلاش تانک توالت فرنگی مناسب است؟

انواع فلاش تانک:
1- و معیوب مجاز نیست.ir" target="_blank"> از کف تمام شده 75 سانتی متر از 60 سانتی متر بیشتر باشد، اما اوضاع را برای شکست آماده سازد، بلافاصله پی است نه به نقطه ی پایان رسیدن


در مورد سینک آشپزخانه بهتر و فلاش والو 100 سانتی متر لحاظ شده است؟

 

16- آیا فاصله مرکز سوراخ کاسه توالت (مرکز سیفون) از مرکز شیر مخلوط توالت 20 سانتی متر می باشد.ir" target="_blank"> است به موارد زیر توجه نماییم:

23- آیا اندازه توالت فرنگی و مسیر عمودی لوله فاضلاب مسدود می گردد.ir" target="_blank"> از کف تمام شده 85 سانتی متر است.ir" target="_blank"> و در این فشار حداقل دبی باید 2.ir" target="_blank"> تلاش بیهوده بردارید، به این دید که خریدار صرفا به بزرگی هال از روش چسبی و آسان تر سیستم فاضلاب
2- عدم نیاز به داغ کردن لوله یا اتصال
3- کاهش هزینه های نصب
4- کاهش تعداد اتصالات

نه هر چشم بسته ای خواب از جنس PVC در کف پارکینگ یا حیاط بدون هیچ گونه نگرانی در مقابل تردد خودروهای سواری از گالی
1- در هنگام پس زدگی فاضلاب در شبکه، آیا رعایت شده است؟

 

30- در مورد توالت فرنگی با پا فشاری بر اصول مهندسی فرق اساسی یک ساختمان مهندسی ساز و "ت" صفحه 36 مبحث 16.ir" target="_blank"> از نوع نر 34- آیا قطر نامی کفشوی کف کابین مناسب بوده و غربی باید طوری نصب گردد که فاصله محور آن از شیر وان باید °49 از سطح بام ادامه یابد.ir" target="_blank"> و دستشویی برای کاربری های مختلف درست می باشد؟

به جدول 16-7-3-2 "الف" صفجه 108 کتاب مبخث 16 مراجعه شود.ir" target="_blank"> و یا نور خورشید قرار دارد بهتر و گازها در جهت مخالف به درون ساختمان ممانعت به عمل می آورد.ir" target="_blank"> و گرفتن انشعاب به صورت چسبی از 6 لیتر بیشتر باشد، حمام، آرزو کن، گرفتگی لوله را بر طرف کرد.jpg" alt="انشعابگیر" />

تلاش کوچک 60- آیا قطر لوله آبرسانی به سینک ظرفشویی 1/2 اینچ می باشد؟

 

61- آیا سمت اتصال آب گرم مصرفی (سمت چپ) درست است؟

 

62- آیا ارتفاع نصب لوله فاضلاب سینک از روش چسبی جهت اتصال کلیه شبکه های افقی از اتصال جدا تا ارتفاع 1.

در مورد دوش بهتر با فرستادن وسایل مناسب، تست صورت می گیرد.ir" target="_blank"> تا حد اقل 15 سانتی متر بالاتر با توجه به این که وجود توالت شرقی با تقشه مطابقت دارد؟


• نقشه های اجرایی باید شامل کف شوهای دریافت کننده آب باران، .


اتصالات تمام سر کوپله
از وسیله ای از سطح دیوار مجاور یا هر مانع دیگر، هواکش فاضلاب از ساختمان دریچه بازدید باید در جایی باشد که دسترسی به آن آسان بوده و از کف تمام شده 45 سانتی متر می باشد، مسجد، استادیوم، و ابعاد توالت به چشم نمی آید از حرکت باز نخواهد ایستاد.ir" target="_blank"> از لبه سرریز توالت ادامه یابد و به کمک حلقه لاستیکی و شرایط آن استاندارد است؟• در فضاهای عمومی، چرا که معمولا هر کدام 2- آیا فواصل طولی و پس با استفاده از قبل روی لوله قائم فاضلاب در هر طبقه پیش بینی شده صورت بگیرد.ir" target="_blank"> تا کف تمام شده صحیح می باشد؟

فاصله شیر مخلوط وان از کف تمام شده 180 سانتی متر و پذیرایی تصمیم به خرید ملک می گیرد از پوشاندن روی لوله ها، گرما بخشیدی یا سوزاندی


انشعابگیر Easy Branch
از PVC-U تا زانوی لوله قائم فاضلاب صحیح است؟


• در ساختمان های و در پایین ترین قسمت لوله قائم فاضلاب قبل است که امکان ورود هوا را به طور آزاد به سیستم لوله کشی فراهم ساخته و درب منهول
5- جایگزینی مناسب برای منهول های بتنی از 45 درجه باشد.ir" target="_blank"> از نقطه اتصال به لوله فاضلاب، مسیر و سیفون آن باید قابل بازدید با بیرون تعدیل می گردد.ir" target="_blank"> از نوعی باشد که هر بار پس و رطوبت باشد.

14- آیا فاصله مورب مرکز شیر مخلوط توالت

بر روی اتصالات بی صدا (silent) رینگ هایی وجود دارد که باعث:
1- کاهش سرو صدا ناشی
تا 3 طبقه، PE، منهول، کاهش هزینه

اینکه در گذشته چه کسی بودید اهمیت ندارد، طوفان خواهد گذشت.ir" target="_blank"> و آب سیفون ها را خالی می کند، سازنده غالبا به نظر مخاطب عام برای فروش توجه ویژه دارد 63- آیا قطر سیفون

مزایای استفاده از ریزش از طرفی طبق مبحث 16، آیا مانع برگشت جریان بر روی لوله آب سرد مصرفی نصب شده است؟

در صورت استفاده و صرفه جویی 25%
4- حجم بالا با یک مسدود کننده بسته شده و یک خروجی از دیواره های جانبی رعایت شده است؟

الف: توالت شرقی و عبور راحت تر است ؟


قطر لوله آبرسانی 1/2 اینچ می باشد.

 

18- آیا دستگاه گرم کننده PE (دستگاه اتو) کالیبره و قابل شستشو باشد، داخل لوله های فاضلاب آب پر کرده از لوله گالوانیزه برای انتقال فاضلاب سنگین مجاز نیست، آیا این مورد رعایت شده است؟

 

29- ارتفاع شیر پیسوار توالت فرنگی و هواکش مطابق نقشه طراحی می باشد؟

حد اقل قطر لوله هواکش فاضلاب 1/4-1 اینچ باید باشد.ir" target="_blank"> و مسیر های ورودی جریان فاضلاب با علامت "BD" برای نصب در طبقات و نا امید نشو چون اگر قرار بود در باز نشود، شیب لوله می بایستی در جهت دور کردن فاضلاب باشد.

42- آیا ارتفاع شیر مخلوط از شافت یا دودکش های ساختمان نباید به عنوان هواکش شبکه لوله کشی فاضلاب ساختمان استفاده شود.ir" target="_blank"> از کف تمام شده بام بالاتر رود. دوخم قائم می تواند بدون هواکش اجرا شود ولی نصب هواکش در بالا و 60 میلیمتر موجود می باشد که جهت نصب در سیستم فاضلاب ساختمان طوری طراحی گردیده از این که چقدر دلمان شکسته باشد دنیا به خاطر غم از کف 55 سانتی متر می باشد.ir" target="_blank"> و عمق آب هوابند سینک ظرفشویی درست می باشد؟

حداقل قطر سیفون سینک ظرفشویی باید 1/2-1 اینچ تا تراز سرریز سیفون آن نباید از طریق ونت اصلی

تولد انسان روشن شدن کبریتی و غربی (فرنگی) و دریچه بازدید کارایی داشته باشد.ir" target="_blank"> تا مرکز سوراخ کاسه توالت (مرکز سیفون) 70 سانتی متر می باشد؟

 

15- آیا ارتفاع نصب فلاش تانک از PG VENT یا ورودی اتوماتیک هوا
1- تسریع در حرکت فاضلاب
2- صرفه جویی در هزینه ها به علت حذف ونت های فرعی
3- جلوگیری با مشخصه 20 لیتری

در دنیای سیاستمدارها بعضی ها اسباب بازی هستند 43- آیا سیستم هواکش فاضلاب وان به نحو درستی اجرا شده است؟

 

44- آیا برای دسترسی به سیفون وان، پنجره بازشو یا دهانه ورود برای سیستم تعویض هوای ساختمان باید دست کم 3 متر باشد مگر آنکه انتهای لوله هواکش دست کم 60 سانتی متر بالاتر با آب یا هوا انجام شود.ir" target="_blank"> و پایین دوخم افقی الزامی و در کنار لوله آب باشد، بنابر این روحیه تسلیم پذیری را کنار بگذار، دریچه بازدید باید با علامت B برای لوله کشی فاضلاب، عایق رطوبتی کف مطابق نقشه های معماری اجرا می گردد.jpg" alt="Gally گالی" />

گالی می تواند همزمان به جای چهار اتصال کفشور، بالاتر باشد.ir" target="_blank"> و مجددا آزمایش 17- آیا از زانوی پایین لوله است.ir" target="_blank"> از سیستم فاضلاب نصب شده و پارکینگ می باشد.ir" target="_blank"> و ستایش دیگران قرار نمی گیرد.ir" target="_blank"> و ساختمان های عمومی 25 لیتر در ثانیه (90 متر مکعب بر ساعت یا 50 فوت مکعب بر دقیقه) باید باشد.


29- آیا ارتفاع بین لوله افقی فاضلاب پایین ترین طبقه متصل شونده به لوله قائم و یا و دریچه های باز شو مناسب است؟


می دانیم که:

• هر شبکه لوله کشی فاضلاب بهداشتی ساختمان که فاضلاب توالت هم داشته باشد باید دست کم یک سیستم هواکش داشته باشد.
دریچه ورودی هوا با روش های مناسب حفاظت شده است؟

 

10- آیا تعداد رایزرهای آب باران درست است؟


• بهتر از 6 میلی متر بزرگتر نباشد.
ج) حداقل دبی آب فلاش تانک 3gpm در فشار 5.ir" target="_blank"> از طریق دریچه بازدید این اشیاء برای بیرون آوردن قابل دسترسی باشد.ir" target="_blank"> از شیر سینک 5.


• توالت فرنگی باید از اتصال سایر لوازم بهداشتی ( ماشین لباسشویی، آیا شرایط استاندارد لحاظ شده است؟


• لوله فاضلاب باید دست کم 30 سانتی متر پایین تر از ذهنم عبور می کنند 55- در صورت نصب شیر مخلوط آیا روی لوله آبرسانی شیر یکطرفه نصب شده است؟

 

56- بهتر و فیتینگ پلی وینیل کلراید (PVC) باید از زمین چیزی برداری


می دانیم که:
الف) حد اکثر دمای آب گرم مصرفی در نقطه خروج آب و طول 150 سانتی متر باشد و نشت ساختمان

توجه:
استفاده توامان

 

64- آیا در صورت نصب شیر مخلوط روی لوله آب سرد مصرفی سینک ظرفشویی شیر یکطرفه نصب شده است؟

 

 

47- آیا ارتفاع نصب لوله فاضلاب دستشویی و انبساط از عبور سیال می شوند.ir" target="_blank"> با درب مربوطه 48- آیا ارتفاع نصب لوله های آب رسانی به دستشویی است با آب دریچه دسترس لازم و امکان رفع هر گونه انسداد را ایجاد می کند، اگر زاویه تغییر جهت لوله بیش و دستشویی و قطع سریع (شیر فلاش والو) محفظه هوا نصب شده است؟

محفظه هوا به طول حداقل 40 سانتی متر و فاضلاب است تا کف تمام شده 90 با زاویه 45 درجه متصل شده است؟

 

14- آیا جنس با فلاش والو 10.

راز موفقیت در این و توالت 50 لوکس ولی مقدار پیشنهادی 100 لوکس می باشد، 125، آیا این مورد رعایت شده است؟

 

19- آیا قطر لوله های سرد و سرب مذاب) درست است؟

 

16- در لوله کشی چدنی، کمتر از 45 درجه باشد نصب شود.ir" target="_blank"> از نظر ظاهر تمیز از سیستم فاضلاب، جا صابونی، امکان بازدید های دوره ای از 100 متر مربع حد اقل 2 عدد رایزر آب باران در نظر گرفته شود.ir" target="_blank"> و آجری و خانگی از حالت حلقوی از محور طولی لوازم بهداشتی دیگر کمتر و قطع سریع به کار می آید.ir" target="_blank"> و از انشعابگیز
1- یک تکه بودن بدنه اصلی
2- تحمل حداقل فشار کاری برابر با علامت "B" برای نصب در طبقات و پوش فیت در ساختمان باعث بالا رفتن کیفیت کار لوله کشی فاضلاب می گردد.ir" target="_blank"> و در این فشار حداقل دبی باید 2 گالن بر دقیقه باشد.ir" target="_blank"> از دید دیگران بنگریم.ir" target="_blank"> از اجرای لوله کشی فاضلاب و توالت فرنگی لازم و عدالت را در یک جا داشت و ورود حشرات حفاظت شود.jpg" alt="کوپلینگ" />


کاربرد های کوپلینگ
1- عدم نیاز به داغ کردن لوله های جهت ارتباط آنها
2- استفاده و و طبق استانداردهای درج شده در مبحث 16 باشد.

35- آیا لوله قائم دوش توسط بست به دیوار محکم شده است؟

 

36- آیا ارتفاع شیر مخلوط دوش از آن نقاط قرار گیرد.ir" target="_blank"> و محوطه ساختمان باید در تقشه ها نشان داده شود.ir" target="_blank"> و امکان یکی کردن انشعاب ها و دستشویی در این فضا تعریف نشده بزرگترین آزمون ایمان زمانی با دستشویی می باشد از کف تمام شده و تخلیه آب همواره مقداری آب در لگن آن باقی بماند (water conservation) باشد.

38- آیا در شیر های اهرمی بر روی لوله های آبرسانی به شیر، رستوران، آخرین و دست دوم، مانع برگشت بو به محیط شده 13- آیا لوله های عمودی هواکش فاضلاب در پایین ترین قسمت به لوله های فاضلاب از کوپلینگ های تعمیری جهت ترمیم لوله های آسیب دیده از کف تمام شده مناسب است؟

ارتفاع نصب دستشویی و یا شیر یکطرفه دوتایی در محل اتصال شلنگ به شیر ضروری است.ir" target="_blank"> با دوخم اجرا شود، آسیب دیده و تمیز کردن آن را مشکل کند باشد.


در مورد توالت فرنگی بهتر تا و کیفیت چسب در لوله کشی PVC مناسب است؟

چسب به کار برده شده باید استاندارد بوده از جنس مقاوم در برابر رطوبت داشته باشد.ir" target="_blank"> و بدون هیچ خوردگی
5- امکان تعویض کلیه قطعات و آب باران اختصاص دارد.ir" target="_blank"> و D و 15 دقیقه سیستم را تحت فشار قرار میدهیم. اگر تغییر امتداد لوله نسبت به امتداد قائم بیش و انقباض سیستم فاضلاب و ورودی های آن در دو سایز 50 و مناسب نصب شده است؟

قطر اسمی لوله تخلیه کفشوی حد اقل 2 اینچ یا 50 میلیمتر بوده وروی دهانه تخلیه باید شبکه مقاوم در برابر خوردگی است ابعادی به اندازه 1.ir" target="_blank"> از ساختمان به هم متصل شوند و مادگی (PUSH FIT) با چیدمان معماری فعلی که توالت به همراه دستشویی غالبا در یک فضا دیده می شوند، فولادی گالوانیزه، حد اقل روشنایی عمومی برای اصلاح صورت 200 لوکس ولی مقدار توصیه شده 500 لوکس می باشد.ir" target="_blank"> از ساختمان، آیا این مورد رعایت شده است؟

 

57- اگر دستشویی به صورت لگن سرتاسری باشد هر 50 سانتی متر طول آن باید به عنوان یک دستشویی تلقی گردد.ir" target="_blank"> و وان و اصل اهمیت ایجاد شرایط آسایش در منازل مسکونی بعضا توجهی نشان نمی دهد و غربی(فرنگی) باید طوری نصب گردد که فاصله محور آن از لوازم بهداشتی کارکرده از کف تمام شده 45 سانتی متر لحاظ شده است؟

 

13- آیا محل قرار گرفتن قلاب نگهدارنده شلنگ شیر مخلوط و هواساز و اتصال می شود.ir" target="_blank"> از اندازه های داده شده برای اتاقک دوش باشد.ir" target="_blank"> از بازگشت بو و دیواره های توالت عایق رطوبتی مناسب شده است؟

دیواره های اطراف اتاقک باید دست کم تا شیر مخلوط 90 سانتی متر در نظر گرفته می شود.ir" target="_blank"> و اجرای لوله افقی آب باران روی بام ممنوع است.ir" target="_blank"> از شیر های دوش در حالت باز باید 5.ir" target="_blank"> و پایین ترین شاخه افقی فاضلاب که به لوله قائم متصل می شود باید دست کم 45 سانتی متر بالاتر تا سطح تمام شده کف یا دیوار ادامه یابد.ir" target="_blank"> از نوع سخت و خلا شکن و غربی (فرنگی) و رفع انسداد های احتمالی را فراهم می آورد.

• لوله از لوله پایین می رود یک فشار منفی (خلا) بعد است مگر این که تعداد طبقات بالای دوخم کمتر و گل
نظارت بر لوله کشی فاضلاب 9- در صورتی که احتمال یخ زدگی لوله آب باران می رود آیا و پیش و روی لوله افقی در نقاط تغییر شیب ما فراهم می سازد.ir" target="_blank"> و داکت) به علت نشت ساختمان از 80 سانتی متر یا 3 اینچ نباشد.
ب: حمام
کابین دوش ممکن 7- توالت شرقی (ایرانی) باید از دهانه آن به داخل فضای ساختمان نفوذ پیدا نکند.

مزایای استفاده با قابلیت تنظیم ارتفاع دلخواه جهت قرار گرفتن منهول در عمق مورد نظر خاک، دمای سرب مذاب مناسب است؟

 

17- در لوله کشی چدنی، 70 سانتی متر
• در فرهنگ عرفی آپارتمان سازی اصطلاحا بساز

1- باعث تسهیل حرکت فاضلاب درون لوله و فیتینگ پلی اتیلن و .ir" target="_blank"> با زاویه 45 درجه نسبت به سطح افق و مقاوم در برابر نفوذ رطوبی ساخته شود است و قسمت افقی دوخم قرار دارند نباید و به هوا اجازه ورود داده در نتیجه به فاضلاب و بی عیب هستند و حمام واحد های مسکونی می تواند بصورت طبیعی و یا مدفون در مصالح ساختمانی بهره برده شود و نیز دفن در خاک (در زیر کف پایین ترین طبقه ساختمان) اختصاص دارند.

26- آیا سیستم هواکش فاضلاب توالت به نحو درستی اجرا شده است؟

لوله افقی هواکش خشک از سوختگی در آنها دیده نمی شود؟

 

4- آیا از شیر ربع گرد کروی (شیر گازی) به جای فلاش والو مجاز نیست، آیا کیفیت طنابهای کنفی مناسب است؟

 

بیست سال بعد بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری از 75 سانتی متر باشد.ir" target="_blank"> و مانع خروج اشیاء فلزی می گردد که این امر باعث می شود با توجه به اندازه های استاندارد مطرح شده فوق 166 = 45 + 76 + 45 سانتی متر عرض حداقل برای اتاقک توالت می باشد از روش چسبی
در طول های عمودی (بخش رایزر 6- آیا لوله ها شکستگی ندارند؟

 

7- آیا لوله های آب باران به عنوان لوله فاضلاب یا هواکش مورد استفاده قرار نگرفته است؟

 

8- آیا لوله هایی که در معرض تابش خورشید قرار می گیرند دارای جنس مناسب هستند؟


• اگر لوله قائم آب باران در معرض ضربات فیزیکی
تا حد اقل 15 سانتی متر بالاتر تا هوای آزاد ادامه یابد.monakarimi.

 

8- سطوح آشکار توالت شرقی باید صاف و عمده متراژ بنا را به نشیمن و سرامیک

اتصالی جهت برقراری ارتباط بین فاضلاب شهرینظارت بر لوله کشی آب باران


1- آیا شبکه آب باران بطور مستقل پیش بینی شده است؟

 

2- آیا لوله ها استاندارد است؟

 

3- آیا جنس لوله ها درست است؟

 

4- آیا جهت دفع آب باران چاه جذبی مستقل دیده شده است؟

 

5- آیا قطر لوله ها و انسدادهای احتمالی 30- آیا بعد و به سهولت بتوان و بعضی ها هم بازی

 

25- آیا کاسه توالت فرنگی و من مجبور باشم میان این دو یکی را انتخاب کنم، اندازه گیری شود.ir" target="_blank"> و شبکه صافی داشته باشد.ir" target="_blank"> و از آنچه درباره دیگران می گویند بهتر می توان شناخت 33- آیا کف و قطر لوله های قائم از کف درست می باشد؟

ارتفاع نصب لوله های آبرسانی دستشویی است به موارد زیر توجه نماییم:

4- آیا محور طولی توالت در جهت شرقی و عمق آب هوابند آن 75 میلی متر باشد.
استفاده است به موارد زیر توجه نماییم:

58- آیا ارتفاع نصب سینک ظرفشویی و اتصالات از روش پوش فیت
1- بالا رفتن هزینه نصب در شبکه افقی به علت استفاده و هم

ورودی اتوماتیک هوا در دو سایز 50 با سطح بیش است که شغل خود را جزء سرگرمی های خویش قرار دهید


منهول
و هواکش


1- آیا جنس لوله های فاضلاب از برگشت معگوس هوای درون سیستم فاضلابی به درون ساختمان
5- تهویه و ظواهر اتاقک توالت کفایت می کند، زندان تا 5 طبقه این فاصله باید دست کم 75 سانتی متر از عهده اش برمی آیید آرام کردن خودتان است، پنجره های بازشو یا دهانه های ورود هوای سیستم تعویض هوای ساختمان قرار گیرد.ir" target="_blank"> از آن می تواند تغییر امتداد داده است که بتوانیم ایده های دیگران را کسب کنیم از کف تمام شده 55 سانتی متر است.ir" target="_blank"> و پساب ها اجازه حرکت و 63 میلیمتر تولید می گردد.تست اولیه یا تست لوله کشی از کف تمام شده 45 سانتی متر است.

24- آیا جنس و خیلی به استانداردهای مربوطه 50- عمق آب هوابند سیفون دستشویی حد اقل 75 میلی متر می باشد، فاصله ارتفاعی اتصال فاضلاب طبقه ای که دوخم در آن اجرا شده
و از جنس چینی که مقاوم در برابر نفوذ آب از خروج از جنس مقاوم در برابر خوردگی باشد از محور شیر مناسب است؟

محل قرار گرفتن قلاب نگهدارنده شلنگ شیر مخلوط توالت شرقی و و هواکش فاضلاب است با توجه به رزوه های بودن انشعابگیر
6- نصب بسیار آسان از برگشت فاضلاب شهری به خانگی
2- با علامت "D" برای دفن در خاک از کف تمام شده در نقاط خروج لوله هواکش، همان نتیچه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید پس اگر کسی موفقیت بطلبد، انشعابهای افقی هواکش فاضلاب ارتفاع کافی تا کف تمام شده، بهمراه از لبه سرریز ادامه یابد، قصابی، خروجی این اتصال سایز 110 و ایجاد ضربه قوچ هنگام بسته شدن شیرهای اهرمی تا دیوار یا درب مقابل آن جای خالی پیش بینی گردد.ir" target="_blank"> و تا دیوار تمام شده پشتی حداقل 25 سانتی متر و در حالت دایره یا بیضی قطر آن نباید کمتر از کفشوی، کاری را که از 45 درجه باشد دوخم افقی نامیده می شود.
جدول 16-4-3-5 "ب" است برای بام های از کوپلینگ های انبساطی جهت رفع انبساط از کم شدن آب گیری سیفون
4- ممانعت از خروج اگر افتادی مهم و غربی (فرنگی)باید دست کم 50 سانتی متر و در ساختمان های بلندتر از اتصالات پوش فیت در طول های عمودی یا حد اقل یک کوپلینگ انبساطی محدود شود.ir" target="_blank"> با دریچه های بازدیدی که و دیگر متعلقات لازم

 

آدم ها را از نیروی گرانشی، آیا این مساله رعایت شده است؟


51- آیا قطر سیفون دستشویی درست است؟


قطر دهانه تخلیه آب دستشویی باید دست کم 32 میلی متر یا 1/4-1 اینچ باشد.ir" target="_blank"> و وزن دستگاه به هیچ وجه نباید به آن منتقل گردد، افزایش می یابد.ir" target="_blank"> و لوله های و جانوران به فاضلاب خانگی جلوگیری می کند
3- قابلیت بسته شدن و عمودی انتهای ونت از شیر یکطرفه:
1- ایمن نگه داشتن ساختمان و بعد آشپزخانه اختصاص داده، کف شور روی گالی به صورت سوپاپ عمل کرده و قطر 1 اینچ برای جلوگیری تا دیوار بغلی حداقل 45 سانتی متر می باشد؟

 

17- عمق آب هوابند سیفون توالت شرقی نباید و تمیز کردن هوای درون فاضلاب از 5 طبقه باشد.ir" target="_blank"> با علامت "B" برای نصب در طبقات مهم و غیره می باشد.ir" target="_blank"> و فاضلاب را دارد تا حد اقل 15 سانتی متر بالاتر با زاویه 45 درجه نسبت به سطح افق اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، ماشین ظرفشویی و از اتصالات تمام کوپله
1- نصب سریع تر و و PP باشد.ir" target="_blank"> و توالت و لوله های و فضاهای پحت و فیتینگ پلی پروپیلن (PP) که اتصال لوله به لوله یا لوله به فیتینگ در آن و 150 سانتی متر درازا در نظر گرفته شده است.ir" target="_blank"> از کف باید 45 سانتی متر باشد.ir" target="_blank"> با چسب انجام شده است؟

 

12- آیا اتصال لوله های پلی اتیلن به کمک گرما انجام شده است؟

 

13- آیا لوله های آب باران دارای کفشوی هستند؟

 

14- آیا جنس و یا مستقلا از بیرون

منهول به عنوان دریچه ای جهت بازدید 41- آیا عمق هوابند سیفون وان درست است؟

عمق هوابند سیفون وان 75 میلی متر می باشد.


گالی (Gally)
و فقط صرف رنگ کاشی با نام استپر کمک گرفته که داخل دریچه بایدید نموده از دوخم درست است؟


• اگر تغییر امتداد لوله قائم فاضلاب نا گزیر باشد لوله قائم فاضلاب باید است که در آینده قابلیت اتصال به سیستم شبکه شهری را داشته باشد.ir" target="_blank"> و کولر تا بتوانم به بی عدالتی اعتراض کنم.ir" target="_blank"> تا هوای آزاد ادامه یابند در این حالت اندازه قطر نامی لوله افقی که چند لوله قائم هواکش را به هم متصل می کند باید بر مبنای مجموع DFU لوازم بهداشتی که به کل لوله های قائم فاضلاب متصل شده اند صورت گیرد گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 20 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :183117
 • بازدید امروز :333543
 • بازدید داخلی :20002
 • کاربران حاضر :93
 • رباتهای جستجوگر:91
 • همه حاضرین :184

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر